| Ceriik a întrebat:

Tocmai mi-am comandat de pe Okazii.ro ceasul Red Rock (rosu) de la Avon, nou-nout, la pretul de 25 lei. O fi teapa, avand in vede ca el costa in revista 150 lei? P. S.: Cea care mi-a vandut ceasul are numai calificative pozitive pe Okazii si mi-a spus ca l-a primit cadou, de aia il da asa ieftin.

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Daca are numai calificative pozitive...nu prea ai de ce sa iti faci griji. fiecare isi face pretu cum doreste.winking sa-l porti sanatoasa si nu cred ca e teapa

3 răspunsuri:
| TinkerbellM a răspuns:

Heii, parerea mea ca este ceva totusi care nu e in regula. Poate o avea vreo zgarietura, nu merge, are o problema sau poate e bun si nu are ce face cu el. Probabil nu o fi teapa avand in vedere ca are calificative pozitive. Acum nu stiu daca e teapa sau nu, dar nu da banii inainte de a lua ceasul. [ Sper ca ti-am fost de ajutor.]

| deutsaaa a răspuns:

Eu am vrut sa imi iau un inel de la Okazii.ro sh a fost teapa.dc nu te faci tu reprezentant daca tot folosesti produsele avon sh le iei sh cu reducere mai mare

| sim90 a răspuns:

Nu cred ca e teapa pentru ca ceasul asta a fost candva la oferta la avon cam tot cu pretul asta. daca folosesti produse avon ai putea sa devii tu reprezentant si ti le iei cu reducere si benificiezi de o gramada de premii.eu sunt coordonator.pentru detalii add : dohotariu_simina