| Maria1o a întrebat:

Hey! dati-mi si mie niste idei:cum as putea sa fac rost de bani? in afara de parintilaughing)tinand cont si de faptul ca am 13 aitongue plzzz help!

Răspuns Câştigător
| frumusik4 a răspuns:

Ce intrebare fara supararehee hee. pai doar sa rogi si tu frumos pe o ruda de a ta sau cineva care ti-ar da sau cand iti mai da parintii tai, mai strange si tu deoparte, sau daca ai nevoie urgent ca sa-ti iei ceva imprumutate si tu la un prieten, o prietena care crezi ca te-ar ajuta, bine-nteles sa-i inapoiezi.Altceva la varsta ta nu stiu ce sfat sa-ti dauwinking. Sau negociaza cu tatal, sau mama ta sa cineva din familie daca o/il ajuti la treaba sau ceva anume sau daca ii dai nu stiu ce, sa-ti dea si tie bani tongue laughingwinking

3 răspunsuri:
| priya a răspuns:

Reprezentant ORIFLAME.MERITA.detalii la priyaganesh17@yahoo.com.Poti face si bani plus ca iti poti lua produse pentru tine la preturi fff mici, fata de cel de catalog.

| Lala20 a răspuns:

Fa-te reprezentant Avon! FUnda?

| Alexander_1900 a răspuns:

Ai o varsta prea mica sa te gandesti la bani, proprii tai bani. Ai multe de facut la varsta asta, incearca sa-ti traiesti copilaria. Bazeaza-te pe studii, tinete de scoala si multumestete cu ce ai.