| Yukii987 a întrebat:

Hey hey, am 17 ani, sunt baiat la liceu cls 10 si as vrea sa stiu cum imi pot folosii timpul liber ca sa imi fac proprii bani si sa nu mai depinde de alt cineva? vreau sugestii cat mai multe, dar ceva ce sa pot face usor si sa nu ma ocupe atat de intens incat sa scad la scoala?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Invata engleza si romana la perfectie, apuca-te de SEO/grafica/programare web, fa bani. Gindeste pe termen lung, nu te lua dupa toti inaptii care au auzit ei ca dai doi clici, faci trei centi, iar asta se cheama succes online.

| Sweety27 a răspuns:

Buna. Am o prietena care are 25 de ani si in timpul liber, lunar, castiga cate 70-150 euro. Depinde cat timp liber are luna aia... Daca zilnic intri pe site ai sanse sa iei ceva banuti. Click pe link-ul acesta: http://www.clixsense.com/? 5466452 Fa-ti un cont simplu si vezi cum sta treaba. Spor!

| thestyle a răspuns:

Pai stiu eu site de facut bani daca te intereseaza, dar trebuie sa te ocupi un pic de el. daca vrei iti dau linkul

| Yukii987 explică (pentru thestyle):

Pai daca nu imi arati nu am cum sa aflu asa ca damil

| Yukii987 explică:

Mentionez ca stau la tara.