| aditsa a întrebat:

Hey! Intrebarea mea este: exista vreun numar maxim de imprumuturi pe care le poti face la brd? Intreb pentru ca vreau sa cumpar ceva in rate la eMAG, dar am auzit ca nu poti face alte rate din moment ce mai platesti altele.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca adunate creditele nu depasesc 60% din venitul net, parca asa era conditia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti face doua imprumuturi la aceeasi banca decit daca poti acoperii suma girind cu ceva care depaseste valoarea imprumuturilor sau daca facind al 2 lea imprumut, il acoperi(platesti) pe primul.Dar cel mai sigur, mergi si intreaba la banca.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube