| falloutm6 a întrebat:

am 14 ani si in vara asta as vrea sa-mi gasesc un job sau sa fac ceva sa fac rost de bani pentru a upgrada bicicleta. am nevoie de cateva idei (mai multe laughing ). dau funda cu vot cu tot ce se poate raspunsului corect...

4 răspunsuri:
| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube

| ladypisy a răspuns:

Sincera nu poti sa lucrezi in alta parte decat in agricultura, la culesul porumbului la culesul sctrugrilor stiu si eu roaga-te putin de printi siti vor lua ei tot ce doresti. Daca nu ajuta-i la treaba si vei vedea vor fi multumiti si o sa primesti tot ce vrei

| rodica503 a răspuns:

Varsta minima e 15 ani.dar te poti inscrie la un partid..la o liga :d. ps: te pune sa imarti pliante/sa lipesti afise... big grin ( Am facut asta vara trecuta blushing )

| rodica503 a răspuns:

Varsta minima e 15 ani big grin Dar te poti inscrie la un partid..la o liga :d ..ps: Te pun sa imparti pliante prin oras, mai ales acum in perioada alegerilor..sa lipesti afise, etc. (Am facut si eu asta vara trecuta.tongue )