| anonim_4396 a întrebat:

happy Am nevoie de bani si nu stiu cum sa ii castig. Am 13 ani si am nevoie de niste bani pana in vara, dar nu stiu cum sa fac rost de ei. Idei? sadthinking
Dau funda + vot. Mersi.big grin

3 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Naspa ca esti cam mica...dar poti merge la supermarketurile mari stil Carrefour, Ldl, sau Domoetc.Si sa-i rogi sa te lase sa imparti reclame...e o opoturnitate nu?

| robertionutz3333 a răspuns:

Ar trebui sa stii pentru ca un copil al avrsta de 13 ani nu are cum sasi castige proprii bani infara din alocatie si spalatul masinilorlaughing asa ca mai asteapta pana iti poti castiga proprii bani funda daca vrei?

| Echaterina11 a răspuns:

Pai...eu am facut bani din bursele pentru concursuri nationale de poezie, gen "Ion Creanga"... burs e de 127 lei pe semestru. daca te straduiesti poti sa faci multe lucruri!
SUCCES!(si eu am tot 13 ani)