| SMTHING a întrebat:

Hey TPU!
Am o intrebare.Care telefon e mai bun:
+Sony Ericsson txt pro
sau
+Samsung i5510 Galaxy 551
De ce?
Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| IceCreamDoll a răspuns:

Samsung i5510 Galaxy 551 este mai bun. Sony Ericsson-urile nu mai sunt asa de fiabile cum erau mai demult. In concluzie iti recomand cu caldura Samsung-ul.

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung i5510 Galaxy 551 pentru ca Sony Ericcson e firma proasta, nu se compara cu Samsung!

| caian a răspuns:

Mi unu Samsung galaxy mi se pare mai frumos dar ca telefon sunt bune amandoua. Sony ericsson are si matusa mea si i se misc a greu. Bafta

| Emmanuela a răspuns:

Sony ericsson pro 100%
e foarte bun si rapid crede-ma, eu am si sunt foarte multumita de el, face fotografii foarte bune parca ar fi profesionale si l-am mai scapat foarte multe ori pe jos si parca e nou.

| ReginaRaspunsurilor a răspuns:

Eu cred ca ambele sunt bune dar mi se pare ca Samsung ar fi mai bun fiind ca stiu o persoana care are Sony Ericsson si crede-ma se misca super greu si nu e foarte multumit de el...ma rog e decizia ta...eu doar iti recomand Samsung happy