| GeogiiMwa a întrebat:

Are cineva postere cu Justin Bieber, Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, One Direction (si in grup si separat cu ei), Cu Jelena (Justin & Selena)? Plzzz. St mare fana si colectia mea de peste 60 de postere am pierdut-o... Multumeac... FUNDA puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PostereOnline a răspuns:

Am eu o colectie mare de postere cu artistii tai preferati de afara (SUA, Elvetia si Germania) : http://posterereviste.blogspot.ro/. Pentru detalii astept mail.

3 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

Jelena? vine cumva de la JALNIC? copile obsedate.

| Rockerul2012 a răspuns:

Vezi ca sunt de vanzare pe www.posterstore.ro

| AndreeaAndre1D a răspuns:

Heii,pai ce pot sa-ti spun..cu 1D am o gramada de postare find ca sunt un mare fan de-al lor...o iubesc de asemenea si pe Demi, am cateva si cu Miley si Justin, in grup am numai cu 1D dar pe ei ii am si separat, funda?