| DamiPapucii a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie de ce la uni copii nu le place de :demi lovato, miley cyrus, selena gomez, justin bieber

13 răspunsuri:
| xjustfearless a răspuns:

Pentru ca sunt orbiti de jegurile alea de manele care nu ii educa cu nimic.

| Deleb a răspuns:

Buna. Exact, in caz fetele sunt invidioase pe miley si etc. caci sunt frumoase, au bani, sunt celebre, apar la tv. In cazul de justin bieber...rolling on the floor un noob dupa parerea, scuze dar n-ai de ce sa fii invidios caci nu e prea smecher.

| Biby a răspuns:

Buna.
Si mie imi placea de Selena acum 2 ani.Eram pur si simplu obsedata.laughing
Nu spun ca nu imi plac de ei personal pentru ca nu ii cunosc.Am cu muzica lor care este comerciala,proasta,de copii si cum mai vrei tu sa-i spui.
Incearca si tu sa asculti Metallica, Disturbed, Breaking Benjamin etc.

| ArcAnna a răspuns:

Pokemoni fara minte

Răspuns utilizator avertizat
| Miky a răspuns:

Pentru ca mie imi place tokio hotel si avril lavinge:d

| UndiscoveredSoul a răspuns:

Pentru ca unii sunt normali la cap si nu retardati. Asculta si tu ceva calumea nu afonii astia. Sau mai bine inchide PC-ul, si impusca-te. NU mai consuma curentu de geaba cu aiurelile tale. "Persoane" ca tine polueaza fonic laughing

| ЩΛIƬIПGFӨЯƬΉΣΣПD a răspuns:

Lol. mie una, nu`mi place deoarece toate sunt niste pitsipoance, iar justin bieber oh go on e un afemeiat xD. mdea whistling. imi place mai mult muzicaa rock; x

| OHmyGosh a răspuns:

Hm...De Miley Cyrus mai cred.Pentru ca face totul numai pentru bani si este o*****. Demi a luat-o si ea pe aratura, deci ne raman Sel si J.B. Poate la multi baieti si o parte din fete nu le place de el pentru ca zic ca e mai copilaros si ca are o voce de copil.Dar s-a mai maturizat dupa parerea mea si in curand o sa i se schimbe si vocea.
De Sel un sigur lucru am de spus pentru cei care nu o plac:invidietongue.
Cam asta ar fi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteți să-mi spuneți și mie de ce UNOR copii nu le place de: Demi Lovato, Miley Cyrus, Selena Gomez, Justin Bieber?
1. Fiindcă ești o agramată, ai nume pitziponcăresc
2. Fiindcă poți să ma stupizezi până te doare mâna. Chiar nu îmi mai pasă
3. Fiindcă sunt niște comerciali și produc melodii fără muzică în ele.
4. Noi nu ascultăm doar ca să ne gâdile urechea, ci și simțurile, sufletul. Noi nu vrem doar să sune bine.
5. Noi vrem un mesaj inedit! Nu ceea ce fac ele "hai să cântam, până dimineață să ne distrăm". Vrem ceva să susținem, să ne ia prin surprindere!
6. Ascultă o melodie rock legendară, hai că trebuie să știi, apoi să faci comparația și vei fi uimită!
7. Vrem un instrumental ca lumea, nu porcării făcute în FL Studio!
8. Vrem o voce. În rock de exemplu, nu rezistă toți, trebuie să ai talent spre deosebire de cei precizați de tine mai sus!
9. Vrem versuri cu figuri de stil, cuvinte alese, speciale!
10. Nu vrem chestii cool, marfa, misto. Vrem frumos, sentimental, nemaivazut!
Acum, poți să dai fundiță unui pupîncurist, voi fi mândră de laudele din partea ta :*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, Biby. Cam repede ai trecut tu la rock. Oare de ce îmi amintesc că aveai un avatar cu Selena Gomez înainte de cel cu violetele, înainte de ăsta, nu cu mult timp în urmă?

| ally21allycb a răspuns:

Pai la unii le place de demi lovato, miley cyrus, selena gomez ca au cat de cat o pata de talent dar nu stiu la unii fraieri fara pic de inclinatie spre frumos le place de justin bieber

| Biancutza611 a răspuns:

Nu stiu. E treaba lor. Conteaza parerea ta. De exemplu mie nu prea imi place Demi si Miley, dar am avut perioade in care le adoram. Stiu sa cant "This is me"- Demi Lovato si "The climb"-Miley Cyrus. Dupa ce am aflat ca Miley se drogheaza si ca Demi se taie cu lama se la 11 ani ca sa scape de emotii, am inceput sa le urasc si acum nu le mai suport. Adevarul e ca, canta bine amandoua dar nu stiu sa isi foloseasca vocea.Cel mai mult imi place Selena Gomez si Taylor Swift pentru ca sunt foarte copilaroase si nu ar face niciodate ce au facut Miley si Demi. In plus am aflat ca de cand a vazut Selena ce face Demi s-a indepartat de ea. Dar sa ne intoarcem la intrebare. Nu te lasa influentata de altii pentru ca fiecare om e unic si nu pot fi oameni cu aceleasi preferinte. Daca tie iti place sa le asculti muzica nu-ti fie teama sa o faci si in fata prietenilor sau a colegilor. Sper ca te-am ajutat.