| dulceata_5297 a întrebat:

Miley Cyrus, Selena Gomez, Demi Lovato, Justin Bieber?

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Miley Cyrus 4 ever.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Vedeti ca nu spun prostii atunci cand va critic ca alti artisti nu mai stiti?

| fluturas a răspuns:

Alte variantebatting eyelashes?

| Ađııa a răspuns:

Demi Lovato thinking mi se pare ok... mi se pare mai distractiva asa big grin tu ce zici?

| OnlyGirl a răspuns:

Miley, Selena si Demi mie nu-mi place deloc justin bieber parca se da prea mult in spectacol

| lovegirl15 a răspuns:

Singurul care nu-mi place e Justin Bieber.Adica nu zic ca nu are voce, dar pur si simplu nu-i ascult melodiile.Miley,Demi si Selena mi se par ok.Canta si joaca foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley` :-x
e mai funnybatting eyelashes
Hannah Montana`laughing)
dar uh?smug