| spartans33 a întrebat:

happy Aveti idee unde as putea vinde niste carti de Stephen King? Sau poate e cineva interesat? big grin Sunt noi noute (am Shining, Orasul BantuIT, Talismanul, Carrie, Casa intunericului, etc.) Sunt mult prea lungi si am realizat ca nu o sa am timp sa le pot citi fiindca am o tona de alte carti xD. Am incercat pe Okazii si Olx.dar nu prea merge. Merci anticipat. happy

2 răspunsuri:
| DumnezeuTatal a răspuns:

Whoaa, de unde le-ai luat? sad

| spartans33 explică (pentru DumnezeuTatal):

Sunt luate de pe net, diferite site-uri. Le dau la un pret foarte bun. happy Daca esti interesat, da-mi un mesaj privat cu numarul tau de telefon. big grin