| andreuta54 a întrebat:

Hey.vreau sa ma face reprezentant, insa nu stiu la ce, nu stiu unde e mai fain. Avon Oriflame sau Ladys? Si vreau si specificare:*
Dau fundita:*

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| feraryyy78 a răspuns:

Poti deveni reprezentant unde doresti daca ai calitatile necesare.

| Andy2013 a răspuns:

Tu mai bine vrea sa te face analfabeta.

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Avon sau oriflamme ca de lady`s nu stie prea multa lume si nu stiu daca o sa ai comenzi, plus ca trebuie sa platesti coletul cand ajunge

| Rez0o a răspuns:

Salut. Cu un discount foarte mare si multe, multe cadouri te alegi de la Oriflame. Contacteaza-ma prin mail sau adauga-ma pe mess: r0xannythha@yahoo.com. Iti voi da detalii si te pot si inscrie. Te anunt ca in programul de "Bun Venit" ai niste cadouri frumoase! :*