| iuliaveronica a întrebat:

Heyy ...sunt studenta in anul 2 si vreau sa-mi gasesc un job neaparat part -time ...sunt deschisa la orice colaborare, specific faptul ca sunt din targu mures. cine ma poate ajuta cu sugestii, va rog :*

6 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Buna! Aici in Bacau studentele fac bani lucrand la Herbalife! Nu ai program, nu ai sefi, si colegii sunt foarte interesati sa te ajute sa ajungi sus. Si castigurile sunt frumoase.
Gasesti si in Targu Mures cu siguranta!
Au sedii in toata tara sunt de treaba si primesc pe oricine! Herbalife!

| ale28bz a răspuns:

Sunt mulţi cei care se laudă cu câştiguri fabuloase pe net doar pentru a atrage referali (noi înscrişi de pe urma cărora câştigă câţiva cenţi în +) adevărul e că dacă nu ştii engleză sau ceva limbaj de programare câştigi greu bani pe net. Dacă eşti inspirat să încarci un film pe youtube să devii partener şi să faci bani din vizualizări, dacă îţi faci un site sau blog în care să vorbeşti despre... să pui reclame (Google Adsense) dacă nu ştii să lucrezi în PhotoShop sau în alte programe de prezentare cu care să realizezi anumite microjob-uri, dacă nu ai talent la scris, pentru a scrie articole la cerere, pe scurt dacă eşti antitalent îţi rămân site-urile PTC şi sondajele online şi alte minuni de citit mail-uri reclame etc. Dacă te înscri pe toate cele cunoscute petreci cam 2 ore pe zi dând click-uri (la finalul zilei aduni de la toate cam 5 $) dar având în vedere că au o limită de retragere va trebui să aştepţi la fiecare până aduni între 2 şi 50 $ (neobox- direct mail) Găseşti mai multe articole dacă te interesează Aici http://banii-tai-din-click.blogspot.com ai acolo si o pagina cu detalii despre Video chat e si asta o idee

| iuliaveronica explică (pentru ale28bz):

Multumesc ..nu pot sa-mi fac cont ..nu stiu care e problema

| myself405 a răspuns:

Eu personal iti recomand vanzarea directa. Si eu sunt studenta si aceasta activitate imi aduce un venit frumusel.
Ca recomandare incearca compania Oriflame.
Produsele sunt de calitate, discount-ul variaza intre 23-40% doar in functie de valoarea comenzii, consecutivitatea nefiind o variabila care sa il influenteze, esti propriul sef, ai suportul permanent al unui coordonator, poti primi cadouri substantiale din programe motivationale, comanda minima pentru a beneficia de credit este de 70 de lei. Daca vrei sa afli mai multe sau daca te intereseaza o colaborare cu compania Oriflame acceseaza: http://inscriereorif.no-ip.org/index.html

| myself405 a răspuns:

Vezi si citeste de aici http://cumfacbanipenetacasa.blogspot.ro/......aleg.html. dureaza 5 minute sa testezi sistemul si sa te convingi.