| pandabaek a întrebat:

Anul acesta voi merge la liceu, dar intr-un al judet. Prin urmare voi sta la internat. As dori sa stiu cum e viata acolo, de la cunoscatori happy (vreau sa specific ca internatul este doar de fete, si se afla in Targu Mures)

5 răspunsuri:
| lacrima15 a răspuns:

Hei! Eu stau la Peda la Tg mures eu sunt acolo cand vi sa ne intalnim! Pai e tare! Am fost si la Eco dar acolo e mai urat! La peda baile sunt calumea, suntm 8 intr-o camera camera e marisoara, mancarea buna, distractie intre fete!winking Deci chiar as vrea sa ne intalnim! Si avem 2 peda, si sunt ca lumea, doar ca odata ce intri cand vi de la scoala nu te mai lasda afara decat cu bilet de voie!winking

| pandabaek explică (pentru lacrima15):

Eu voi sta la Gheorghe Marinescu. Sunt putin "emotionata" din moment ce e un alt oras, alti oameni etc. si e vorba si de faptul ca sunt cam timida laughing si mie mi-ar face placere sa ne intalnim ^^
Multumesc pentru ajutor!

| lacrima15 a răspuns (pentru pandabaek):

Aha atunci e bine! O sa te obisnuiesti! Prima saptamana o sa-ti fie foarte greu! ^_^ la ce liceu?

| pandabaek explică (pentru lacrima15):

Pai, tot la Gheroghe Marinescu big grin

| lacrima15 a răspuns (pentru pandabaek):

Aha da frumos happy