| RalukaLoveYou a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Vreau sa-mi cumpar un telefon nou, si mai am nevoie de 2 milioane(200 lei), si nu stiu cum sa fac rost. Ma puteti ajuta cu ceva idei cum as puteam face acesti bani? Ce as putea lucra pentru banii acestia? Multumesc! Funda+Vot! Va rog seriozitate!

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alegi alt model mai ieftin sau mai astepti pana faci rost de ei.

| RalukaLoveYou explică (pentru suntserios):

Nu prea am cum sa fac rost de ei. Daca as avea cum nu as mai intreba pe TPU! Multumesc oricum:*

| maryusmono a răspuns:

Sau poti invata sa faci bani online:

www.cum-sa-faci-bani.net

| RalukaLoveYou explică (pentru maryusmono):

Am doar 14 ani....Am uitat sa mentionezlaughing

| rocket a răspuns:

Incerci una dintre ideile de afaceri de pe www.idei-de-afeceri.biz

| RalukaLoveYou explică (pentru rocket):

Am doar 14 anilaughinglaughing Am uitat sa mentionezlaughing

| RalukaLoveYou explică:

Ar fi o idee...Dar nu am de unde sa impart! Ms oricum:*

| veryo70 a răspuns:

Poti face niste performante bune la scoala si atunci mai poti negocia cu parinti ar fi o posibilitate. Vorbeste si tu cu un var mai mare care lucreaza sa te ajute dar pe criza asta slabe sanse nu-i mare chestie 200 ron succes