| Cristi250 a întrebat:

Hei, am 15 ani si vreau sa strang niste bani pentru un telefon nou, deoarece cel vechi s-a stricat iar parintii mei nu vor sa imi mai dea bani pentru unul nou, au spus ca daca vreau telefon sa imi castig proprii bani. Imi puteti da cateva idei despre ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Spartak993 Acesta este un site care chiar plateste, si nu iti ocupa foarte mult timp. La inceput castigi putin, dar cu cat mai mult joci cu atat castigi mai mult. Poti cauta pareri despre acest site si chiar dovezi de plata, daca iti faci cont de pe linkul meu te voi ajuta si-ti voi raspunde la orice intrebare. (Daca iti faci contul de pe linkul meu tu nu pierzi nimic, in schimb eu castig). Daca vrei astept mesaj pe privat aici sau in joc.Pe scurt, la inceput trebuie sa dai 10 lupte si munca zilnica, la 3 zile de munca consecutiva (adica un click pe zi) ai si bonus. Mai tarziu vei da acestea dar vei cumpara si energie sa primesti si mai mult iar dupa din acesti bani vei cumpara actiuni pentru care vei avea un venit in euro. Eu am retras deja bani de pe site deci chiar ii primesti in 3-5 zile lucratoare. Sper sa-ti faci un cont si sa vezi daca-ti place. De pe acest site poti retrage direct pe card. Si un link cu o dovada a retragerii: https://www.youtube.com/watch?v=L8ebavFoS8k

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Ai putea merge la voluntariat sau la impartit hartii in magazinele Carrefour sau Auchan sau in unele mall-uri... te angajeaza acolo si primesti niste banuti.

| DrMundo a răspuns:

Cel mai usor (parerea mea) du-te la un magazin din asta de calculatoare, si zii ca vrei sa te angajezi, in felul asta inveti despre calculatoare si poti avea ceva si pe viitor, poti continua sa lucrezi acolo