| Kindly a întrebat:

Idei de afaceri cu bani putini pentru o studenta pasionata de arta, dans, calatorii, natura, gatit? Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Blog, blog, blog. La care poti atasa servicii in viata reala - vinzi tablouri sau ce consideri tu arta, faci cursuri de dans sau ceva de genul... nu mai zic de ce bine merge in orasele mari treaba cu torturile la comanda.

4 răspunsuri:
| gabriel87000 a răspuns:

In viata reala sau de pe net?

| Adib123 a răspuns:

Cele mai bune idei de afaceri le gasesti aici http://3afaceri.blogspot.ro/

| andreo92 a răspuns:

Cum scria si KodrutZ, blog, site. Documenteaza-te pe internet despre cum sa-ti faci un blog, cum adaugi continut, cum il promovezi, cum il monetizezi.

Insa:

Nu te astepta sa faci bani peste noapte
Nu te astepta sa fie usor, cei care o fac deja au trecut prin multe ca sa ajunga acolo.

| boker a răspuns:

Www.ereb.ro pentru idei de afaceri....suficient pentru a primi funda?