| rebeca2209 a întrebat:

Îmi place și mă pricep să scriu articole. Mă descurc bine la limba engleză și de vreo două luni încerc să obțin un job pe Elance și Odesk, însă nu am reușit deoarece nu am documente care să ateste cunoștințele mele. Cunoașteți vreun site din România unde aș putea să-mi ofer serviciile contra-cost?

1 răspuns:
| TheAce a răspuns:

In Romania exista cateva site-uri de tip Freelancer insa sunt moarte, nu au activitate deloc de cativa ani. Cel mai bine e sa cauti sa te angajezi intr-o firma sau redactie, drept urmare sa lucrezi mai mult la CV-ul tau.