| hqpassion a întrebat:

HELP! Salut sunt in Germania de aproape 5 luni. Am toate actele in regula, dar nu mi-am gasit de munca deoarece nu stiu limba germana. Cu engleza ma descurc destul de bine. Cunoasteti pe cineva in Germania care ma poate ajuta., sau puteti sa imi dati un sfat. va rog happy

2 răspunsuri:
| bobosf a răspuns:

Pana una alta ti-as recomanda un curs de germana pentru incepatori, poti incepe cu acesta, e gratis : http://cursurigermana.ro/.

| hqpassion explică:

Iti multumesc. dar este foarte greu sa inveti de pe net