| lorandczibere a întrebat:

Scriu articole contra cost in limba Engleza (Americana). Daca e cineva interesat/a de o colaborare nu ezitati sa ma contactati! Va voi putea da mai multe informatii dupa aceea! E interesat cineva?

5 răspunsuri:
| GandesteLogic2011 a răspuns:

Poti face traduceri din engleza in romana? daca Da, trimite-mi un mesaj cu numarul tau de telefon. thx

| lorandczibere explică (pentru GandesteLogic2011):

V-am trimis un mesaj. Am lasat acolo niste date de contact daca mai sunteti interesat de colaborare.

| reaper a răspuns:

Sunt interesat de colaborare, astept mail la TPU@reapdevelopment.com

| lucas4u a răspuns:

Da. trm nr de tel. si vb 10x

| lucas4u a răspuns:

Mai este de actualitate?