| anonim_4396 a întrebat:

Imi place s creez scenarii am idei o gramada dar nu stiu cine ma poate ajuta. Vreau sa mi fac din asta un job. Va multumesc. Daca e cineva ma poate gasi la adresa d email ani_maria19@yahoo.Com

3 răspunsuri:
| marius0766545433 a răspuns:

Avand in vedere ca ai scris la rubrica "Afaceri & Financiar" ma gandesc ca e vorba de scenarii de afaceri, adica mai pe romaneste "planuri de afacere". Daca asa stau lucrurile pentru inceput fa-ti un blog si expune cateva planuri de afacere acolo si mai vorbim dupa aia.

| flavius01 a răspuns (pentru marius0766545433):

Eu cred ca se refera la scenarii de film, iar ea vrea sa faca un job din asta, din care sa castige bani, de aici si motivul pentru care a postat la aceasta rubricatongue

| bblock69 a răspuns:

Vezi ca este acum un concurs pe Hbo... un concurs pentru cel mai bun scenariu!
Premiile sunt foarte bune/:2000$ ceva de genul asta!
Trmite-la un scenariu de-al tau si vezi ce se intampla!
Multa bafta si... spor la scris!