| dely10 a întrebat:

va rog sa ma ajutati daca se poate la urmatoarea problema. Desi nu am uitat parola totusi nu mai pot intra pe adresa de email si mess fiind nevoita sa-mi creez una noua. Adresa pe care nu se mai poate intra este zegreandelia@yahoo.com si parola 008837.Nu mai stiu adresa alternativa din augus 2009. Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dexter7 a răspuns:

Dar se pare ca nu iti cere adresa alternativa de mail. iti cere intrebarea secreta: where did you spent your honey moon. raspunzi la astea doua si poate reusesti sa resetezi parola