| IoanaShy a întrebat:

Imi poate recomanda cineva o agentie buna de modeling sau de castinguri? Am 16 ani si ma intereseaza joburi de 2-3 zile in Bucuresti care sa nu.mi ocupe toata ziua si din care sa pot castiga un ban. happy

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mandarina, MRA

| Violleta2022 a răspuns:

Tu sari direct la joburi, dar nu intrebi nimic de probleme de admisie, cele eliminatorii... unde trebuie sa ai un portofoliu cu fotografii, unde trebuie sa intocmesti niste criterii, care-s probe eliminatorii: inaltimea peste 1. 71cm si greutatea de 50kg si sub.

| IoanaShy explică (pentru Violleta2022):

Femeie ai probleme

| Violleta2022 a răspuns (pentru IoanaShy):

Dimpotriva, eu sunt aceea care ofera joburile!

| xerxes1 a răspuns:

DonnaAlba este o batranica invidioasa.
Nu te lasa descurajata de sfaturile ei.