| PerPum a întrebat:

De la ce vârstă se poate face modeling? Si cam cât se câștigă din el?

4 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns:

Vezi cu cine faci contracte...romanii nu apreciaza artistii ci ii folosesc, mai gandeste-te indelung si pregateste-te sa te etalezi unde conteaza

| cezar003 a răspuns:

Sora-mea a facut modeling de la 13 ani, insa i s-a spus ca a inteles gresit conceptul de modeling deoarece acesta implica si alte atributiuni pe care ea le-a refuzat iar eu am ramas fara 2 dinti din acea splendida aventura iar ea s-a ales cu 2 poze

| cezar003 a răspuns:

Fa ce vrei dar du-te la interviu cu o persoana mai in varsta ca sa nu dai de necazuri pentru ca sunt o gramada de piste false

| UsernameFemale a răspuns:

Buna

Cam de la orice varsta deoarece esti pus intr-o anumita categorie.
Castigul este in functie de ce stii sa faci si cat de bine poti manipula oamenii.

Succes