| enyy93 a întrebat:

Imi poate spune cineva cat este taxa vamala pentru un colet din china in valoare de 257 $? as dori un raspuns cat se poate de sigur este foarte important.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti zice firma care il livreaza inainte de plata apare pretul total care trebuie suportat, sau cand vine acasa iti zice si decizi daca il platesti sau nu.

| enyy93 explică (pentru mgtow):

E un colet caruia ii voi face plata in avans prin western union si vreau sa stiu daca are rost sa il comand.

| reteteculinare a răspuns:

Taxa vamala, de 5% din valoarea produsului: este de 42.07 RON

Pretul total este de: In RON, la cursul ING Bank de astazi 1 USD = 3. 2738 RON : 886.61 RON