| anonim_4396 a întrebat:

Imi pot face un card bancar pentru plati on line.si sa primesc si bani pe el?, de aici de pe internet online? si sa l ridic de la banca?

1 răspuns:
| Catalin_Muntean_1992 a răspuns:

Bineinteles. Mergi la banca, iti faci un card pe numele tau dupa care soliciti sa ti se activeze internet banking. Dupa ce ai cardul si serviciul internet banking activat poti face plati de acasa prin intermediul internetului, poti primii bani pe card, iti poti verifica zilnic soldul impreuna cu ce bani/cheltuieli ai facut.