| luky63 a întrebat:

Salut,
vreau sa-mi fac un card bancar de plati online si nu numai
care ar fi mai avantajos, la ce banca si suma minima depusa?
multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu recomand Raiffeisen-ul, si card Mastercard, ING-ul is cei mai mari tepari, au pacalit la greu oamenii cu asigurarile, si cu pensiile private.
Eu lucrez cu Raiffeisen-ul de ani de zile si sunt seriosi, si din cate stiu eu am si optiune la card pentru securizarea operatiunilor on-line.

| rserpu a răspuns:

Fa-ti un card la ING in euro, platesti 15 euro/an, iar suma de retragere este 0%. Bafta

| M4RC3L a răspuns:

Raiffaisen are cele mai scumpe sericii + ca acu cate zile unii,, baieti cu minte,, acu clonat siteul banci. Puteti pierde toti banii.
Eu am 4 carduri la Transilvania, tu daca vrei pentru tranzactii online/internet du-te la banca si cere card Visa Electro... Dupa o saptamana, dupa ce til face... cere sa iti mareasca limitele la maxim ca sa il poti folosi la tot ce ai tu nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bcr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raiffeisen Bank este foarte bun dar daca nu o musti prin mail ce trimit renumiti n00bi in phishing ci nu sunt hackeri si skiddie lameri

| oPeL68 a răspuns:

Din cate stiam Raiffaisen are cele mai avantajoase, dar oricum, toti stiu sa-si traga banii.

| nWbbix a răspuns:

Salut luky63.
ING a creat un astfel de card special pentru plati online, se numeste ING WebCard.
Nu ai decat de completat un formular online, iar apoi trebuie sa faci o vizita la un sediu ING pentru. a-ti ridica noul card. Din pacate nu stiu limita de depunere. Primele 3 luni le ai gratuite si in plus, mai ai parte de cateva facilitati. Comisionul de retragere la bancomatele ING stiu ca este de 0, 5%. Pt. mai multe detalii, aplica aici:http://www.ing.ro/......bCard.html
Sper ca am fost de folos! Cheers!