| alex19051988 a întrebat:

Imi poti da toate siteurile, programele, jocurile, aplicatile etc. pe care le stii in care poti faci bani online prin intermediul calculatorului si a internetului. Asi vrea sa stiu pas cu pas cum pot castiga bani online.

4 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Ai auzit de afiliere? Este super simplu si pentru asta ai nevoie de un blog si cateva conturi pe retele de socializare. Aflii mai multe aici: http://bit.ly/YIvLzb este un filmulet acolo la inceput care explica foarte multe. Nu te costa nimic sa te inscrii. Inveti cum sa faci link-uri cu afiliat si de acolo totul vine usor. Si eu m-am inscris si banii incep sa vina.

| andreiasavescu a răspuns:

Fa-ti un blog, in care sa scrii articole unice si care se cauta de ceilalti pentru a atrage vizitatori si mai apoi informeaza-te despre Adsense, un program de publicitate de la Google prin care poti castiga bani daca muncesti.

| alitzzy a răspuns:

Cu viespar fac vreo 25-30 de dolari pe luna, dar pot sa-i scot abia când ajung la $50. Aia e limita lor. Practic, cauti chestii pe google si dai like-uri si plusuri la diferite site-uri. De preferat sa-ti faci un cont nou sau sa folosesti unul mai vechi, sa nu-ti stresezi prietenii cu papuci si motostivuitoare.
http://bit.ly/1maNsDl
Si ca ptc, folosesc ClixSense. Pot sa-i scot mai repede, la $8 si trebuie doar sa ma uit la niste site-uri pentru câteva secunde sau sa citesc articole. Mai nou ma joc pentru bani, cu ofertele. Strâng bani mai repede. http://csl.ink/tHu

| ALeXuTzU23 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/AXeLL e un joc interesant din care chiar poti scoate bani daca intri iti voi da cateva sfaturi si un tutorial de inceput. Dureaza dar daca te descurci ajunci sa castigi foarte bn.Ma gasesti in joc cu numele AXeLL.