| Simpluuu a întrebat:

TPU! Cine este din judetul Suceava? Imi puteti spune si localitatile?! Va multumesc mult! Eu sunt, din vatra dornei!

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- floricienta a întrebat cine este din judeţul Suceava şi să precizele localitatea. Ea vrea doar să socializeze, să cunoască oameni din anumitul judeţ. Nu a întrebat care sunt localităţile.
Şi nu, nu sunt din Suceava. happy
Dar am ceva rude pe la comuna Mălini.

| corolav a răspuns:

Păi Vatra Dornei nu e în judeţul Suceava? Pe acolo pe la tine nu ai auzit de Cîmpulung, Gura Humorului, Suceava, Rădăuţii, Fălticeni, Putna, Solca, Siret, Cacica, Cîrlibaba, Valea Putnei, Fundul Moldovei, Sadova, Dorneşti, Vicşani,
Dom'le, parc-aţi trăi în pădure! Aşa de speriaţi sînteţi!