| CNP a întrebat:

Imi puteti spune o metoda de a lucra acasa...pe calculator(diferite programe, pagini de internet) sau altceva din care sa poti face bani?(fara avon, oriflame)

Răspuns Câştigător
| vladix a răspuns:

Iti poti face singur un site la care o sa muncesti din greu si in care va trebui sa scrii exact la ceea ce te pricepi tu cel mai bine fara sa astepti vreun beneficiu. Cand vezi ca ti-a dat rezultat, te poti apuca si de vandut spatii publicitare la tine pe site, google ads, etc. Uite un exemplu. www.pasionat.info este situl meu. Scriu exact ceea ce imi place.

10 răspunsuri:
| gloria_1375 a răspuns:

Iti recomand http://ladys.ro/a/DLDW0QPh
Daca iti doresti sa dezvolti o retea de clienti sau colaboratori nu ezita sa ma contactezi. gloria.cosmetics@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajutand la lansarea noului pit de plata PayBox.Pentru inscriere ei iti dau 50 US; 20US pentru fiecare zi de participare; 5USpentru fiecare inscris. Lansarea va avea loc in vara 2011. http://www.paybox.me/r/teodora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa precizez in legatura cu PayBox.Trebuie sa fi major.Platile se vor face numai din iulie dupa lansare, cartelele se vor distribui din septembrie.Asa ca pana atunci stangi ceva. Pentru fiecare zi de activare 20US, 5US pentru fiecare inscris de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Campania se va termina odata cu lansarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este lady`s firma de cosmetice daca vrei ai 25%reducere fata de pretul din catalog daca vrei anunta-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei paybox accepta persoane cu varsta minima de 13 ani inpliniti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fiecare zi de activare 20 us. Trebuie sa raspunzi unor sondaje, care le gasesti chiar la inceputul pagini tale unde scrie important si dai clic pe Daily Survey daca nu intelegi bine engleza foloseste traducatorul online copy text paste traducator.Bani nu-i poti folosi pana dupa lansare iulie2011.pana atunci tu strangi acei dolari si nu vor fii putini daca i ti dai silinta sa ai inscrisi si sa raspunzi la chestionare care-ti rapesc un timp de cel putin 2 min. Pot sa te asigur ca nu-ti va parea rau de timpul pierdut.Totul depinde de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot nu ai inteles iti trimit si numarul meu de telefon sa-mi faci apel si te voi suna eu ai grija ca-i numar de Spania. As prefera sa-mi faci apelul de pe un numar fix ca-mi iese ma-i ieftin convorbirea. Daca doresti azi deoarece maine ajung tarziu acasa iar dupa ce varbesc cu tine la alte apeluri nu voi raspunde pe motivul tarifului la convorbirile internationale. 0034695721477

| andreyusnice a răspuns:

Am eu raspunsul.Iti faci mai multe site-uri cu diferite teme(cateva dictionare, dexe, ceva despre tehnologie(forum gen softpedia etc). Dupa care sa stii ca sunt reclamele acelea de pe site-uri(pe partea stanga/dreapta). Pentru fiecare click faci 0. 15 euro.Sa zicem ca ai 1000 de vizitatori pe site, dintre care cel putin 50 dau click.Si sa facem calculul:
50(vizitatori)x0. 15(euro)=7. 5 euro
7. 5(euro)x30(zile)=225 euro
Deci ai 225 euro numai de la un site.Si ai minim 225 euro pe luna de la un site. 225 euro inseamna ~945 lei.
Acum calculeaza cat ai face cu 5 site-uri si tot asa. Uite iti dau aici un ghid.
http://www.castigabanideacasa.com/
Sa sti ca nu trebuie sa cumperi acel manual.Nu am timp sa scriu aici tot.La inceput trebuie sa-ti pui pe site o reclama cu titlu "Reclama ta aici".

| CNP explică:

Pentru ca ai activitate zi de zi la ei primesti 20US? cum o sa primesc banii?