| anonim_4396 a întrebat:

Buna, imi poate da cineva site-urile oficiale Avon si Oriflame? Ca pe internet sunt mai multe pagini si nu stiu care sunt cele oficiale.

Răspuns Câştigător
| MirelaC a răspuns:

Saluuut, mai jos ai site-urile oficiale:
avon.ro
oriflame.ro

Paaa

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Https://www.avon.ro/? exm=y17:c00:srch:google:ppc
https://ro.oriflame.com
Eu personal nu le recomand produsele... Mai degraba la banii astia iei de la rimmel London, Astor sau Maybelline. Sunt mai calitative si la acelasi pret. O zic din experienta si nu numai.

| Omis a răspuns (pentru Adry05):

Eu nu generalizez, au si produse bune si produse mai putin bune. Machiajele si produsele pentru ten nu le recomand nici eu, in schimb folosesc unele lacuri de unghii, creme de corp si unele parfumuri, carora, intr-adevar, mirosul nu le persista un timp foarte indelungat, insa la banii aia nici nu am ce comenta de persistenta mirosului. Si nu in ultimul rand, imi plac accesoriile, unele genti, portofele, umbrele, ochelari si au si bijuterii foarte frumoase, care nu se degradeaza usor, de exemplu, eu am coliere, cercei, inele de la ei de vreo 3 ani si inca sunt in stare perfecta.
Parerea mea e ca la preturile pe care le au, unele produse sunt ok.

| Adry05 a răspuns (pentru Omis):

A, daca vorbim de lucruri de genul da. Eu ma refeream strict la Make up si produse de ingrijire pentru fata, de aia am si recomandat strict branduri de make up ca stiu ca spre asta inclina oamenii de la ei. Nici parfumul nu mi se pare ca merita, mai bine mai adaugi cateva zeci de lei si iei un parfum ceva mai rezistent. Mai e si faptul ca fiind asa accesibile cam toata lumea cumpara si ca miros nu o sa te prea mai distingi fata de alte femei.