| alex19051988 a întrebat:

Imi puteti spune toate Programele si Site-urile care le stiti in care poti castiga o gramada de bani. De cat sa pierd timpul degeaba pe calculator sau la televizor mai bine sa incerc sa castig bani muncind acasa. Vreau toate Programele si Site-urile care nu sunt deloc tepe si in care poti castiga bani frumosi atat cele gratuite in care nu trebuie sa investesti nici un ban din buzunarul tau cat si cele in care trebuie sa investesti o anumita suma de bani.

Răspuns Câştigător
| youmail a răspuns:

La colaborarea pe care ti-o propuneam eu nu erau castiguri substantiale, nu exista asa ceva.
Alt fel toti cei ce ne ducem zi de zi la munca si cunoastem ff bine programare si multe altele am sta acasa si am tasta toata ziua.

Ce iti propuneam eu era in jur de cateva 200... 300 ron / luna ca un mic venit suplimentar pentru niste ore bune din timpul tau.
Din pacate eu nu pot plati mult, dar pot plati sigur.
Momentan e doar o idee de proiect la care am lucrat eu mai de mult si la care ma gandeam sa il continui.
Te tin la curent dupa ce ma mai gandesc.

Se pare ca inca esti in zona febrei "banii pe net". din pacate cred ca ar fi mai bine sa te las sa te lovesti si tu de. asa ceva nu exista.
Iar ce e prea frumos nu poate fi de cat o excrocherie... pentru ca chiar asta este.

Banii din pacate se fac prin multa munca

| domnikbyby a răspuns (pentru youmail):

Buna ziua.as vreau si eu sa stiu ce fel de munca propune-ti.Am nevoie de ceva banuti! astept raspuns.

| youmail a răspuns (pentru domnikbyby):

Din pacate momentan nu mai am nici un post disponibil, dar daca voi avea nevoie de oameni suplimentari la proiectele mele va anunt.

Este vorba de munca (de cele mai multe ori repetativa)
gen completat formulare online, inregistrare diverse date din tabele copiate cu ochiul dintr-un tabel sau mai multe si introdus intr-un excell.

Spre exemplu:
sunt 3 tabele :
1 Masini, Motorizari, Consum, Anvelope
2. Masini Anvelope Caroserie
3. Anvelope, Pret Compozitie

si am nevoie de un tabel cu
Masini, Caroserie, Pret Anvelope

Trebuiesc doar copiate dintr-un tabel in altul de cele mai multe ori.

| alex19051988 explică (pentru youmail):

Sa ma anunti cand o sa ai post disponibil ca vreau sa fac si eu bani online.

| Reek54 a răspuns (pentru youmail):

Salut, si eu as fi interesat, anunta-ne daca ai posturi disponibile.

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Incearca aici: http://MixReq.com? ref = 1220058 Nu emult dar suficient!

| boogdan91 a răspuns (pentru onasis1961):

Nu ai sa vezi niciodata banii de la aia. http://ptc-investigation.com/mixreq.aspx

| youmail a răspuns:

Nu exista bani multi fara teapaa.

Dar daca te-ar interesa o colaborare poate discutam direct.
Spune-mi cate ore / zi ai avea disponibile 100% sigur si cati bani ti-ai dori minim pe aceste ore sa castigi intr-o luna?

| alex19051988 explică (pentru youmail):

Depinde ce fel de colaborare ca daca este vorba de bani multi o sa incerc sa imi fac timp cat mai mult liber. Ca eu invat repede orice daca imi arati cum trebuie sa fac acel lucru. Poate am exagerat cu bani multi macar sa traiesti mai mult decat decent in Romania.

| Sepe a răspuns:

Am incerca pe forex. Dar iti trebuie o investitie de cel putin 1000 euro asa ca am abandonat

| hkymbo a răspuns:

Daca vrei sa faci bani adevarati si fara sa stai prea mult pe calculator te ajut eu dar ne intelegem prima data intra pe mine sint live id owner_oan daca mai intereseaza pe cineva nu ezitati sa ma contactati

| carmendadu a răspuns:

Buna Alex, eu am pentru tine o oportunitate sa castigi bani destul de multi. Ai auzit de reforma sanatatii?
Ea va fi implementata de anul viitor (din martie se preconizeaza ca va incepe sau chiar mai devreme) si functioneaza pe acelasi sistem ca si in reforma pensilor private, adica 5% din ce se retrage in momentul de fata din salariu pentru CAS(pentru care se opreste aproximativ 10% din venitul lunar al unei persoane) se vor directiona catre fondurile de asigurari de sanatate private existente pe piata romaneasca. Aceasta asigurare este GRATIS SI OBLIGATORIE pentru toate persoanele cu cetatenie romana cu varsta cuprinsa intre 1 an - 80 de ani, indiferent de statutul fiecaruia, daca lucreaza sau nu.
Vrei sa devi agent Salve Club pentru reforma sanatatii? Salve Club este firma ce a oferit cele mai mari comisioane in reforma pensilor private intre 80 si 375 ron pentru o singura adeziune. Acum se preconizeaza comisioane mai mari.
Ce trebuie sa faci pentru a deveni agent Salve Club?
1. incheiem un contract de prestari servicii intre tine si Salve Club
2. va trebui sa achiti un comision de 62.5 ron la Banca Transilvania pentru a fi validata intrarea in firma si pentru a beneficia de toate materialele informative necesare desfasurarii activitatii de agent, pentru a putea participa la toate seminarile firmei noastre oriunde in tara, pentru a fi sprijinit pe toata durata reformei de un coordonator direct.
3. solicitarea unui card gratis de la Banca Transilvania pentru a ti se vira castigul intr-un cont personal
4. construirea unei echipe cu ajutorul coordonatorului
5. incheierea adeziunilor de asigurare
Firma Salve Club va colabora cu toate fondurile private de asigurari de sanatate care vor fi acceptate in aceasta reforma.
Astept un raspuns pe e-mail din partea ta

Cu stima
Carmen Dadu

camitza_dcf@yahoo.com

| alex19051988 explică (pentru carmendadu):

Mie imi trebuie sa fac bani muncind acasa pe calculator nu pe teren. Orice site sau program care iti transfera banii in contul tau pe care ai muncit stand cateva ore in fiecare zi. Ar fi super daca a-si gasi joburi muncind acasa pe calculator gen traducator, promovare site-uri, editare articole, moderator etc. Sunt fel si fel joburi in care poti face singur bani fara sa stii multa programare sau ti-ar putea arata acea persoana care te plateste ce ar trebui sa faci pe acel site sau program, iar tu sa respecti cu sfintenie acele indicatii in fiecare zi.