| anonim_4396 a întrebat:

Implinesc varsta de 17 ani.Caut un job part time in orice domeniu in Bucuresti.Cine poate sa ma ajute, ii multumesc din suflet happy. Sa ne intalnim eventual pentru interviu.cine stie!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| reaper a răspuns:

Scrie-mi un mail, s-ar putea sa am ceva pentru tine, TPU@reapdevelopment.com

| MariaPink9 a răspuns:

Pai.ar fi McDonald's.A lucrat un prieten de al meu 4 ore pe zi si lua vreo 5 sau 6 milioanethinking Sau sa imparti fluturasi dar aia isi bat joc de tine asa ca mai bine nu oh go on.

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Stiu ca isi bat joc de tine.laughing