| Regedesubmunte a întrebat:

În ce ați investi dacă ați avea prea mulți bani?

14 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

In site-uri p0rn0, labagii sunt cu gramada.

| baru a răspuns:

In aur.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intr-un restaurant

| Clorox a răspuns:

In primul rand mi-as termina studiile, dupa as incerca sa-mi iau diploma de Make-up artist si Hair Stylist!
Mi-as cumpara strictul necesar si as face ce imi placewinking

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Parfumuriiiiiiii

| August99 a răspuns:

In mine si in societate.

| MeForeverAlone a răspuns:

În copii care au potențial și sunt talentați, dar nu au destui bani, încredere și sprijin din partea părinților. Aș organiza o agenție gen,, Burse în străinătate oferite copiilor cu talente ascunse" sau,, burse oferite copiilor cu note excelente la școală, fără posibilități"
Și aș cumpăra sau aș construi o vilă mare și șmecheră în Anglia, Elveția, sau America unde să aibă toți tot ce le trebuie, să poată avea tot ce-și doresc, smartphone, haine de firmă, mâncare pe placul lor, iar dacă învață bine și se țin de treabă le-aș oferi bani în continuare și astfel ar ajunge să aibă o viață mai bună.
Nu ar fi fain să existe posibilitatea să pleci undeva atunci când părinții nu te înțeleg, sau te subestimează și nu îți recunosc toate eforturile de a învăța și de a fi foarte bun la ceva? Eu mi-aș fi dorit să existe așa ceva, și aș vrea să o fac în viitor cu sau fără acei,, prea mulți bani" happy

| GreenVoid a răspuns:

Mi.as deschide o "casa de catei" abandonati si o organizatie de adoptii pentru ei cu dresori si chestii saaau o frizerie de catei laughing

| mbncf a răspuns:

În fericire.

| Softe a răspuns:

As investi in afaceri imonbiliare iar banii castigati ii voi reinvestii avand grija sa iasa profit, este cea mai buna afacere din ziua de azi, si se pot scoate banii frumusei pentru o munca fizica aproape inexistenta

| Atrielle a răspuns:

In Romania, as investi intr-un proiect de reciclare happy

| Alex177 a răspuns:

In nucul forestier de LUX!

O investitie de maxim 15.000 euro( Daca nu ai teren), 3. 000euro (Daca ai )iti aduce un profit de 400.000 euro, ei estimeaza 600.000, dar pretul va scadea cu cel putin 20 %

Mai multe detalii aici :

https://www.stiriagricole.ro/......28271.html

| AlexandruMMM a răspuns:

In locuință (electrocasnice, mobila etc.)Ceva mai semnificativ.

| Andreas_Denis_1976 a răspuns:

Pai:1.un calculator performant
2.jocuri pentru el
3.sa termin de renovat casa
4.mancare?(raspuns random)