| acidickiddo a întrebat:

În ce ai investi suma de 1.000.000 $? Sau, ce ai face cu aceşti bani dacă i-ai avea?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În cămine de bătrâni!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

O garsoniera, masina, un autotren cu remorca tip cisterna si 300.000$ i-as dona pentru oamenii saraci din africa sau pentru familiile sarace din Romania le-as da banii in mana sa isi faca o viata mai buna.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi as deschide un restaurant micut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aş pune să se înmulţească devil

| HaLoGeNNN a răspuns:

Filme porno. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Vladone80 a răspuns:

Salut, in diverse idei de afaceri. Detalii pe site-ul Enciclopedia Afacerilor!

| Alecs2014 a răspuns:

Intr-o fabrica de ciocolata deoarece toata lumea o adora.E o foarte buna strategie din care poti castiga multi bani happy.

| rafaela21 a răspuns:

M-as duce in Spania si m-as muta acolo