| Marius0202 a întrebat:

În ce domeniu pot lucra de acasa?(fără experiență)

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Cunosc persoane care fac ceva bani din lucrari de licenta.

| StrongHeart a răspuns:

In domeniul spalatului vaselor si curateniei prin casa.
Dupa ce faci asta, ma anunti si treci la pasul urmator, adica sa iti cauti un job adevarat, banii nu pica din cer, in special cand esti la inceput de drum.

| geoor a răspuns (pentru StrongHeart):

Răspunsul câștigător

| SingleForOne a răspuns (pentru StrongHeart):

Mai nou cad și din cer, stând acasă, după cum a răspunsAndrei2742; acelea fiind doar câteva exemple. Este bine un astfel de stil de viață și de lucru? Nu este în totalitate, dar în cazuri excepționale este acceptabil (de exemplu, ai un accident, și rămâi pe scaunul cu rotile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Data input, gen transcrii, rescrii, copiezi, traduci. Poti sa editezi daca stii, foto, video, audio. Poti sa dai ore, sa faci teme, sa faci proiecte, atestate.

| troleibuz a răspuns:

Ce stii sa faci?