| Rockyouremind a întrebat:

As vrea incep o activitate financiara iar suma pe care o am disponibila este relativ mica, 1000-2000 RON. Poate cineva sa vina cu idei sau sugestii care sa ma poata ajuta?
Am cateva idei dar nu cred ca sunt asa bune:
- blogging, usor de intretinut dar pe piata din Romania nu cred ca pot face mai mult de 100 Euro pe luna
- ma atrage ideea de a juca la bursa, am experianta financiara si as putea sa invat tot ce e nevoie, dar nu stiu cum sa incep si banuiesc ca am nevoie de mai multi bani pentru asta
- agricultura eco, asta este la moda mai nou, gen crestrea de diferiti arbusti, sau melci, prepelite si alte din astea

Am nevoie doar de un impuls, poate cineva sa ma ajute. Va rog!

Răspuns Câştigător
| clau1257 a răspuns:

Ultima idee o buna dar iti mai trebuie ceva bani. Funda?

3 răspunsuri:
| smart01 a răspuns:

Trimite-mi prin PM adresa ta de e-mail sau ID-ul de messenger si-o sa-ti dau cateva idei. happy

| Rockyouremind explică (pentru smart01):

Nu pot sa iti trimit PM. Mailul meu este: maryuss_alx@yahoo.com

| fustiteTUTU a răspuns:

Poti scrie articole si poti castiga bani

http://banidinarticole.blogspot.com