| intrebcenustiu a întrebat:

In ce poti investi 1000 - 1500 de euro? In afara de crypto?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In haine

| Lukasssz a răspuns:

Vanzare de tigari le cumperi cu 3lei pachetul (din Turcia) si il vinzi in Romania cu 10-15 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titluri de stat, obligatiuni corporative, fonduri mutuale, etf-uri, actiuni, metale pretioase (nu fizice!), optiuni/structurate/CFD-uri, forex.

fiind la inceput, obligatiuni corporative si etf-uri ar fi cel mai ok.

| MihaiOctavian a răspuns:

Salut,
Exista multe optiuni: etf-uri, actiuni, bonds...
Daca tousi te intereseaza si Crypto recomand Binance, o platforma securizata cu comisione reduse si acces la multe instrumente de tranzactionare. Las aici un referal link care ofera reducere 10% la toate tranzactiile efectuate!

https://www.binance.com/en/register?ref=BWRRT7XC

Spor!