| Skittles04 a întrebat:

O sa intru direct in miezul probleme si nu o sa mai lungesc cu vorba. Cum pot sa imi recuperez o diploma pierduta (CURS CADRU TEHNIC CU ATRIBUTII IN DOMENIUL PSI) e vorba de servant pompier. Trebuie sa iau legatura cu firma in care mau calificat. Sau sa iau legatura cu ministerul educatiei (ea fiind recunoscuta de MINISTERUL EDUCATIEI si de UE? Astept un raspuns! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Numai de la firma care a organizat cursul. Solicita un duplicat.

0 răspunsuri:
Întrebări recente