| alexfab33 a întrebat:

Intrebari adresate catre cine a terminat facultatea: v-ati angajat? in ce domeniu? traiti singuri si platiti chirie? sau traiti cu parintii vostri? ce salariu aveti? va descurcati cu el?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai normal ca m am angajat, ca de aia am facut facultatea. In acelasi domeniu in care am facut si studiile, adica in IT.

Primul an l am trait cu parintii pana am prins ceva experienta in campul muncii si am inceput sa castig mai bine.

Salariu nu o sa ti l spun ca e confidential, dar e mult peste media din tara