| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre parintii vostri?

11 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Mama exagereaza, tata e zgarcit si nu te lasa sa explici, ce crede el aia e. Dar ii iubesc au si parti bune:X.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O parere foarte buna si sunt recunoscator pentru tot ce au facut pentru mine pana acum

| Jipa95 a răspuns:

Parere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"tatal" meu e mort, deci nu am una. si de mama ce sa zic, fara ea nu as fi ajuns pana aici acum. de ar fi fost 50% din mamele de pe Pamant ca ea, ar fi fost un loc mai bun, garantat. O femeie devota familiei, nu ca restul panaramelor care se gandesc numai la ele.

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca exista mame "panarame" care sa nu se gandeasca la copii lor.winking

| anonim_4396 explică (pentru AnonymousTPU007):

Nu ai vorbit cu cine am vb eu. sunt mai multe decat ai crede.
eu la munca ma duc ca sa am un venit al meu. muncid de la 14 ani am intalnit multi, majoritatea o fac ca tatal e plecat, sau mama e vai de capul ei.

| euuuu13 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

Eh nu. straight face Atunci cele care isi parasesc copii? Care si-i arunca in nu stiu ce paduri, in nu stiu ce tomberoane de gunoi, etc?

| MirelusRoxi a răspuns:

Ai mei sunt foarte protectivi, si exigenti! Nu ma lasa sa ies afara daca se insereaza, fie si ora 5. Mama nu ma lasa sa machiez, sau sa ma vopsesc...

| MirelusRoxi a răspuns:

De pensat nu mai zic.

| Rebeka88 a răspuns:

Ii iubesc, si cu bune si cu rele

| IraAndreea05 a răspuns:

Parintii mei au si parti bune si parti rele. Mama e foarte protectoare si la fel ca tata se crede ea cea mai desteapta si crede ca are dreptate in toate chiar daca nu e mereu asa. happy