| Rares12435 a întrebat:

La adsense imi arata ca --- platile mele sunt momentan blocate trebuie sa actionez pentru a reactiva platile --- ce trebuie sa fac?
DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu s-a facut plata de timp mai indelungat pe contul tau, trebuie sa-ti verifici /actualizezi datele personale si sa le trimiti din nou.
Nu ti s-a schimbat contul bancar?

| Clorox a răspuns:

Ai injurat? Ai aratat parti intime? Gen, sanul, sfarcul, etc...
Sau videoclipul tau contine saruturi?

| Rares12435 explică (pentru Clorox):

Nicideuna, in contul adsense im arata scrisul acela si nu stiu ce sa fac

| Clorox a răspuns (pentru Rares12435):

Nu stiu ce sa zic, trimite-le feedback!