| Xrl8 a întrebat:

Salut am si eu o problema cu contul adsens va rog sa imi spuneti si mie ce ar trebui sa fac.
Dupa ce am creat contul adsens imi apare notificarea aceasta : >>Plățile dvs. sunt momentan blocate. Este nevoie să acționați pentru a reactiva plățile.

Răspuns Câştigător
| Alekzs a răspuns:

Salut, probabil ai scris ceva in neregula la inregistrare! probabil alt nume decat cel dupa buletin, si de aceea nu poti primi bani.

Răspuns utilizator avertizat
| Alekzs a răspuns (pentru Xrl8):

Dar banii nu ii primesti asa usor. trebuie sa ai ceva vizualizari! macar 2-5k.