| anonim_4396 a întrebat:

La Avon care sunt conditiile de livrare acasa se plateste vreo taxa ceva?

3 răspunsuri:
| apz a răspuns:

Produsele comandate se livreaza in toata tara prin Curier Rapid, iar din taxa de expediere tu platesti numai o parte, dupa cum urmeaza:

Pentru comenzile sub 100 lei se plateste o taxa de expediere de 10, 90 lei.
Pentru comenzile care depasesc 100 lei livrarea este gratuita.

| ridhimagupta a răspuns (pentru apz):

In cate zile vine?

| apz a răspuns (pentru ridhimagupta):

În 2-3 zile din câte știu de pe vremea când eram reprezentant. De obicei o aduceau în două zile.