| FataCuDouaFete a întrebat:

cat costa taxa de livrare a produselor avon? multumesc mult de tot.

Răspuns Câştigător
| Deea852 a răspuns:

Cand cumperi de la un reprezentant, el e obligat sa ti le aduca. Nu este nici o taxa de livrare, platesti doar produsele comandate.

| FataCuDouaFete explică (pentru Deea852):

Multumesc mult de tot, nu prea stiu lucruri din astea.multumesc ca m-ai ajutat.

| Deea852 a răspuns (pentru FataCuDouaFete):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| debarba a răspuns:

10 lei prin fan curier iar prin posta stiam ca este gratuit.
Beatrice are dreptate poti pune reprezenatul tau sa faca comanda si nu mai platesti taxa de livrare

| Alelexis a răspuns:

Hey, depinde, la mine e 7 lei prin postabig grin