| Jony123 a întrebat:

La cardurile de la Transilvania se cere taxa pentru administrarea cardului? Dar la Cec Bank?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se plătește o taxă anuală pentru card!
Pa, pa.

| luciana200972 a răspuns:

La transilvania nu se ia taxa de administrare, nici de extragere sau interogare sold si nu exista nici taxa de administrare cont anuala, la cec bank nu stiu

| AlexM_1518 a răspuns:

Din cate stiu, toate bancile practica comision pentru administrarea contului. Singura banca unde am vazut ca aveau o promotie prin care comisionul anual de administrare era 0 e ING. Deci, mai mult ca sigur da.