| Claudiu_Dinu_1994 a întrebat:

Bună ziua. De ce imi cere când introduc codul de securitate aflat pe spatele cardului riffisen bank pentru reclamele Facebook zice că încearcă alt card sau contactează banca.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Probabil că vor să fure date de la cât mai multe carduri.
Sfatul meu - blochează-l imediat pe cel despre care spui și cere altul de la bancă.

| mastadont a răspuns:

Probabil că nu ai activat internet bankingul. Sună la bancă și întreabă de ce nu poți plăti cu acel card, nu toate funcționează fără activare prealabilă.