| Tirei_Julia_1992 a întrebat:

Stie cineva cat ma costa o placa video la un laptop Hp Compaq Presario cq61? Multumesc

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu te costa nimic, ca nu se schimba! Laptop-ul nu e desktop!

| MunteanuIoan a răspuns:

... Vreo cat a facut laptopul sau poate chiar mai scumpa pentru ca placa video este lipita de placa de baza care reprezinta cam 3/5 din tot laptopul (adica e ceva mare cu circuite si de obicei nu gasesti pentru ca cei care isi strica laptopul ca tine li se strica probabil si placa de baza)

| Tirei_Julia_1992 explică (pentru MunteanuIoan):

E chestia ca nu mai pot sa vad filme sau sa urmaresc ceva pe youtube ca e numai linii, pixeli, culori aiurea. Jocurile ce sa mai zic... mi se face ecranu negru si pa. Asta doar placa video poate face asa ceva.

| EduardDark a răspuns:

Depunde de unde o iei dar costa in jur de 300 lei