| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a întrebat:

La ce retea sunt cele mai convenabile preturi de telefoane si cele mai avantajoase abo abonamente?

5 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Abonamentele la Digi, desigur. De departe asta. Telefoanele... daca esti baiet destept iti iei un Xiaomi sau un Motorola, ceva super la pretul lor, la liber. Daca vrei desteptfon, desigur. Bine, la DIgiMobil poti sa le iei si in rate, daca esti atit de rupt in dos da' vrei musai telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Digi, desigur

| Sandu3 a răspuns:

In reteaua Digi Mobile.Chiar eu am un telefon Allview A5 Ready luat de la ei in iulie pe care nu am dat nici un leu, iar abonamentul este de 3 euro/luna, adica mai exact vreo 15 lei lunar.Cu conditia sa ai minim un alt abonament la ei.Eu am si internetul.

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG explică (pentru Sandu3):

Aştia de la Digi au numai şifturi

| FcDb_Andrei_1995 a răspuns:

Digi.