| redrooose a întrebat:

As vrea sa imi iau un nou telefon si sunt intr-o dilema: nokia e 72 sau nokia e6? M-ar interesa sa il iau si la abonament, dar din cate am inteles la cosmote nu sunt abonamente pentru telefoanele astea si la liber nu am vazut preturi mai mici de 1000 ron. Daca as lua unul dintre aceste telefoane la abonament dar pe alta retea pot sa pun o cartela de cosmote?

2 răspunsuri:
| ElvisTare a răspuns:

E6

| simina2000 a răspuns:

De la cosmote nu se va strica imediat telefonul nu sunt bune de nimic dar da daca te duci sa iti ei de la Orange sau Vodafone poti pune cartela de cosmote in el daca il deblochezi.
Bafta!